Příjmení Abbondanza

Chcete-li vědět více o příjmení Abbondanza, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbondanza je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbondanza.

Příjmení Abbondanza ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbondanza, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbondanza určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbondanza

Zobrazit mapu příjmení Abbondanza

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbondanzaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbondanza, abychom získali přesné informace o všech Abbondanza, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbondanza, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbondanza. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbondanza naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbondanza na světě

 1. Itálie Itálie (2839)
 2. Spojené státy Spojené státy (371)
 3. Brazílie Brazílie (243)
 4. Argentina Argentina (183)
 5. Francie Francie (49)
 6. Kanada Kanada (34)
 7. Portugalsko Portugalsko (28)
 8. Venezuela Venezuela (27)
 9. Anglie Anglie (23)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (22)
 11. Uruguay Uruguay (20)
 12. Austrálie Austrálie (18)
 13. Maroko Maroko (4)
 14. Německo Německo (3)
 15. Španělsko Španělsko (2)
 16. Alžírsko Alžírsko (1)
 17. Peru Peru (1)
 18. Thajsko Thajsko (1)
 19. Tunisko Tunisko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbondanza na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbondanza. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbondanza častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbondanza neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbondanza začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbondanza mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbondanza, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abbondanza prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abbondanza, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbondanza nebo některé z příjmení podobných Abbondanza vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbondanza jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbondanza s společným kořenem.

 1. Abondanza
 2. Abondano
 3. Abbondandolo
 4. Abundancia
 5. Avondano
 6. Abondaño
 7. Abbondanzieri
 8. Abendano
 9. Abanda
 10. Abendaño
 11. Abonde
 12. Abondi
 13. Abondio
 14. Abundez
 15. Abundiz
 16. Abundia
 17. Abbandonato
 18. Avendano
 19. Aben danan
 20. Abandja
 21. Abunda
 22. Abanades
 23. Abande
 24. Abando
 25. Abante
 26. Abanto
 27. Abend
 28. Abendibar
 29. Abendivar
 30. Abendroth
 31. Abentin
 32. Abinader
 33. Abounader
 34. Abundes
 35. Abundis
 36. Abundo
 37. Avendaño
 38. Avondet
 39. Aventina
 40. Abundio