Příjmení Abbondanzieri

Chcete-li vědět více o příjmení Abbondanzieri, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbondanzieri je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbondanzieri.

Příjmení Abbondanzieri ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbondanzieri, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbondanzieri určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbondanzieri

Zobrazit mapu příjmení Abbondanzieri

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbondanzieriů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbondanzieri, abychom získali přesné informace o všech Abbondanzieri, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbondanzieri, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbondanzieri. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbondanzieri naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbondanzieri na světě

 1. Itálie Itálie (99)
 2. Argentina Argentina (28)
 3. Rakousko Rakousko (21)
 4. Spojené státy Spojené státy (17)
 5. Belgie Belgie (11)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (3)
 7. Německo Německo (3)
 8. Brazílie Brazílie (1)
 9. Bělorusko Bělorusko (1)
 10. Kanada Kanada (1)
 11. Řecko Řecko (1)
 12. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbondanzieri na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbondanzieri. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbondanzieri častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbondanzieri neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbondanzieri začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbondanzieri, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbondanzieri.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abbondanzieri prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abbondanzieri, jak můžeme zjistit.

 1. Abbondanza
 2. Abbondandolo
 3. Abondanza
 4. Abundancia
 5. Abondano
 6. Abinader
 7. Abonde
 8. Abondi
 9. Abondio
 10. Abounader
 11. Avondano
 12. Abondaño
 13. Abnader
 14. Abbandonato
 15. Abendano
 16. Abi nader
 17. Abanades
 18. Abanda
 19. Abande
 20. Abante
 21. Abendaño
 22. Abendibar
 23. Abendivar
 24. Abendschein
 25. Abundes
 26. Abundez
 27. Abundis
 28. Abundiz
 29. Avondet
 30. Abantzabalegi
 31. Abundio
 32. Abundia
 33. Avinader
 34. Apendeki
 35. Apondi
 36. Avendano
 37. Aben danan
 38. Abenatar
 39. Abunda
 40. Abouhammadi