Příjmení Abando

Chcete-li vědět více o příjmení Abando, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abando je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abando.

Příjmení Abando ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abando, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abando určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abando

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abandoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abando, abychom získali přesné informace o všech Abando, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abando, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abando. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abando naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abando na světě

 1. Filipíny (3441)
 2. Saúdská Arábie (237)
 3. Španělsko (202)
 4. Spojené státy (115)
 5. Mexiko (67)
 6. Kanada (29)
 7. Demokratická republika Kongo (27)
 8. Kolumbie (21)
 9. Peru (14)
 10. Venezuela (13)
 11. Spojené arabské emiráty (8)
 12. Kamerun (5)
 13. Anglie (3)
 14. Ekvádor (2)
 15. Niger (2)
 16. Bolívie (1)
 17. Francie (1)
 18. Honduras (1)
 19. Irsko (1)
 20. Island (1)
 21. Itálie (1)
 22. Nigérie (1)
 23. Katar (1)
 24. Singapur (1)
 25. Vietnam (1)
 26. Zambie (1)
 27. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abando na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abando. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abando častějším příjmením a ve kterých zemích je Abando neobvyklé nebo neexistující příjmení.