Příjmení Abazis

Chcete-li vědět více o příjmení Abazis, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abazis je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abazis.

Příjmení Abazis ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abazis, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abazis určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abazis

Zobrazit mapu příjmení Abazis

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abazisů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abazis, abychom získali přesné informace o všech Abazis, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abazis, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abazis. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abazis naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abazis na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (53)
 2. Řecko Řecko (21)
 3. Belgie Belgie (8)
 4. Kanada Kanada (5)
 5. Austrálie Austrálie (2)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abazis na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abazis. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abazis častějším příjmením a ve kterých zemích je Abazis neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abazis, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abazis.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abazis mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abazis, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abazis prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abazis, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abazis nebo některé z příjmení podobných Abazis vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abazis jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abazis s společným kořenem.

 1. Abacos
 2. Abajas
 3. Abazaj
 4. Abacus
 5. Abajos
 6. Abecasis
 7. Abjij
 8. Abkik
 9. Abujas
 10. Abzac
 11. Afazaz
 12. Abazoska
 13. Abczak
 14. Abacuc
 15. Abecassis
 16. Abejez
 17. Afakasi
 18. Abu-jazar
 19. Apozaga
 20. Abu jazar
 21. Abu gosh
 22. Abkhazava
 23. Avsec
 24. Abu kwik
 25. Avgust
 26. Abechuco
 27. Apushkin
 28. Aubijoux
 29. Avgousti
 30. Abisogun
 31. Abougoush
 32. Avgoustis
 33. Abou cisse
 34. Abu shawish
 35. Abu hashish
 36. Abu saqr
 37. Aboukassim
 38. Aboujokh
 39. Apecech
 40. Abo kasem