Příjmení Abajas

Chcete-li vědět více o příjmení Abajas, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abajas je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abajas.

Příjmení Abajas ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abajas, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abajas určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abajas

Zobrazit mapu příjmení Abajas

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abajasů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abajas, abychom získali přesné informace o všech Abajas, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abajas, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abajas. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abajas naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abajas na světě

 1. Španělsko Španělsko (101)
 2. Austrálie Austrálie (6)
 3. Argentina Argentina (2)
 4. Francie Francie (2)
 5. Anglie Anglie (1)
 6. Mexiko Mexiko (1)
 7. Filipíny Filipíny (1)
 8. Spojené státy Spojené státy (1)
 9. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abajas na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abajas. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abajas častějším příjmením a ve kterých zemích je Abajas neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abajas začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abajas. To je způsobeno tím, že příjmení Abajas často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abajas mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abajas, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abujas
 2. Abajos
 3. Abacos
 4. Abazaj
 5. Abacus
 6. Abazis
 7. Abejez
 8. Abjij
 9. Abzac
 10. Afazaz
 11. Abczak
 12. Afakasi
 13. Abacuc
 14. Abecasis
 15. Abkik
 16. Abazoska
 17. Abecassis
 18. Abu-jazar
 19. Apozaga
 20. Aubijoux
 21. Abu jazar
 22. Abu gosh
 23. Abkhazava
 24. Avsec
 25. Abu saqr
 26. Aboujokh
 27. Avgust
 28. Abo kasem
 29. Abechuco
 30. Avgousti
 31. Abisogun
 32. Abougoush
 33. Abu kwik
 34. Aboukassim
 35. Apecech
 36. Afashagov
 37. Abghouch
 38. Abughazaleh
 39. Apeseche
 40. Apushkin