Příjmení Abazaj

Chcete-li vědět více o příjmení Abazaj, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abazaj je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abazaj.

Příjmení Abazaj ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abazaj, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abazaj určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abazaj

Zobrazit mapu příjmení Abazaj

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abazajů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abazaj, abychom získali přesné informace o všech Abazaj, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abazaj, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abazaj. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abazaj naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abazaj na světě

 1. Albánie Albánie (954)
 2. Kosovo Kosovo (546)
 3. Řecko Řecko (108)
 4. Slovinsko Slovinsko (68)
 5. Švédsko Švédsko (38)
 6. Německo Německo (33)
 7. Itálie Itálie (27)
 8. Spojené státy Spojené státy (16)
 9. Rakousko Rakousko (10)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (5)
 11. Anglie Anglie (5)
 12. Česká republika Česká republika (4)
 13. Srbsko Srbsko (2)
 14. Belgie Belgie (1)
 15. Francie Francie (1)
 16. Irák Irák (1)
 17. Černá Hora Černá Hora (1)
 18. Norsko Norsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abazaj na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abazaj. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abazaj častějším příjmením a ve kterých zemích je Abazaj neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abazaj začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abazaj. To je způsobeno tím, že příjmení Abazaj často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abazaj mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abazaj, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abazaj prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abazaj, jak můžeme zjistit.

 1. Abajas
 2. Abzac
 3. Afazaz
 4. Abczak
 5. Abazis
 6. Abacos
 7. Abjij
 8. Abujas
 9. Abacus
 10. Abacuc
 11. Abajos
 12. Abejez
 13. Abkik
 14. Abu-jazar
 15. Apozaga
 16. Abu jazar
 17. Abkhazava
 18. Abazoska
 19. Afakasi
 20. Abecasis
 21. Avsec
 22. Abu saqr
 23. Avgust
 24. Abecassis
 25. Abechuco
 26. Abughazaleh
 27. Aubijoux
 28. Abu gosh
 29. Abisogun
 30. Abu kwik
 31. Aboujokh
 32. Apecech
 33. Afashagov
 34. Abo kasem
 35. Abghouch
 36. Apeseche
 37. Apushkin
 38. Avgousti
 39. Apezechea
 40. Apeceche