Příjmení Abajos

Chcete-li vědět více o příjmení Abajos, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abajos je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abajos.

Příjmení Abajos ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abajos, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abajos určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abajos

Zobrazit mapu příjmení Abajos

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abajosů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abajos, abychom získali přesné informace o všech Abajos, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abajos, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abajos. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abajos naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abajos na světě

 1. Španělsko Španělsko (8)
 2. Kuvajt Kuvajt (1)
 3. Mexiko Mexiko (1)
 4. Filipíny Filipíny (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abajos na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abajos. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abajos častějším příjmením a ve kterých zemích je Abajos neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abajos začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abajos mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abajos, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abacos
 2. Abajas
 3. Abujas
 4. Abacus
 5. Abazis
 6. Abejez
 7. Abjij
 8. Abazaj
 9. Abazoska
 10. Abacuc
 11. Abecasis
 12. Abkik
 13. Abzac
 14. Afazaz
 15. Aubijoux
 16. Abu gosh
 17. Aboujokh
 18. Abczak
 19. Afakasi
 20. Abecassis
 21. Abisogun
 22. Abougoush
 23. Avsec
 24. Avgust
 25. Abghouch
 26. Abechuco
 27. Abu-jazar
 28. Apozaga
 29. Avgousti
 30. Abu jazar
 31. Abkhazava
 32. Abu khousa
 33. Abu kwik
 34. Abu saqr
 35. Apecech
 36. Afashagov
 37. Abo kasem
 38. Apeseche
 39. Apushkin
 40. Apeceche