Příjmení Abaldo

Chcete-li vědět více o příjmení Abaldo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaldo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaldo.

Příjmení Abaldo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaldo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaldo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaldo

Zobrazit mapu příjmení Abaldo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaldoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaldo, abychom získali přesné informace o všech Abaldo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaldo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaldo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaldo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaldo na světě

 1. Itálie Itálie (121)
 2. Filipíny Filipíny (76)
 3. Spojené státy Spojené státy (62)
 4. Palestinské území Palestinské území (16)
 5. Brazílie Brazílie (11)
 6. Uruguay Uruguay (6)
 7. Kanada Kanada (5)
 8. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 9. Německo Německo (1)
 10. Togo Togo (1)
 11. Jemen Jemen (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaldo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaldo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaldo častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaldo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abaldo začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abaldo, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abaldo.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abaldo prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abaldo, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abaldo nebo některé z příjmení podobných Abaldo vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abaldo jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abaldo s společným kořenem.

 1. Abalde
 2. Abaldi
 3. Abalad
 4. Abaldea
 5. Abelda
 6. Abeledo
 7. Abild
 8. Avaldi
 9. Abeldt
 10. Abeldas
 11. Abeleda
 12. Abelludo
 13. Abelt
 14. Abhold
 15. Abollado
 16. Abolt
 17. Apilado
 18. Aubalat
 19. Aveledo
 20. Avoledo
 21. Ablet
 22. Abfalter
 23. Ablett
 24. Ablitt
 25. Ablott
 26. Abuladze
 27. Afelad
 28. Afeltro
 29. Affeld
 30. Affeldt
 31. Aflat
 32. Aflito
 33. Apellido
 34. Apelt
 35. Apelton
 36. Apolito
 37. Apolot
 38. Appold
 39. Appelido
 40. Afolad