Příjmení Abalad

Chcete-li vědět více o příjmení Abalad, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abalad je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abalad.

Příjmení Abalad ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abalad, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abalad určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abalad

Zobrazit mapu příjmení Abalad

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaladů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abalad, abychom získali přesné informace o všech Abalad, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abalad, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abalad. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abalad naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abalad na světě

 1. Niger Niger (8)
 2. Francie Francie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abalad na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abalad. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abalad častějším příjmením a ve kterých zemích je Abalad neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abalad. To je způsobeno tím, že příjmení Abalad často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abalad nebo některé z příjmení podobných Abalad vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abalad jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abalad s společným kořenem.

 1. Abalde
 2. Abild
 3. Afelad
 4. Aubalat
 5. Abaldi
 6. Afolad
 7. Abaldo
 8. Abaldea
 9. Abelda
 10. Abeldas
 11. Abeleda
 12. Abeledo
 13. Abelt
 14. Abhold
 15. Abollado
 16. Abolt
 17. Abuladze
 18. Afellad
 19. Aflat
 20. Apilado
 21. Avaldi
 22. Abeldt
 23. Ablet
 24. Abelludo
 25. Abfalter
 26. Ablett
 27. Ablitas
 28. Ablitt
 29. Ablott
 30. Affeld
 31. Apelt
 32. Apolot
 33. Appold
 34. Aveledo
 35. Aviolat
 36. Abilahoud
 37. Avoledo
 38. Abiltaev
 39. Aboltef
 40. Abalotti