Příjmení Abaldi

Chcete-li vědět více o příjmení Abaldi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaldi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaldi.

Příjmení Abaldi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaldi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaldi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaldi

Zobrazit mapu příjmení Abaldi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaldiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaldi, abychom získali přesné informace o všech Abaldi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaldi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaldi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaldi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaldi na světě

 1. Maroko Maroko (9)
 2. Argentina Argentina (3)
 3. Itálie Itálie (3)
 4. Filipíny Filipíny (2)
 5. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 6. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaldi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaldi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaldi častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaldi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abaldi začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abaldi, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abaldi.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abaldi mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abaldi, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abaldi prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abaldi, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abaldi nebo některé z příjmení podobných Abaldi vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abaldi jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abaldi s společným kořenem.

 1. Abalde
 2. Avaldi
 3. Abaldo
 4. Abalad
 5. Abaldea
 6. Abelda
 7. Abild
 8. Abeldt
 9. Abeldas
 10. Abeleda
 11. Abeledo
 12. Abelt
 13. Abhold
 14. Abolt
 15. Aubalat
 16. Ablet
 17. Abalotti
 18. Abelludo
 19. Abfalter
 20. Ablett
 21. Ablitt
 22. Ablott
 23. Abollado
 24. Abuladze
 25. Afelad
 26. Affeld
 27. Affeldt
 28. Aflat
 29. Apelt
 30. Apilado
 31. Apolot
 32. Appold
 33. Aveledo
 34. Avoledo
 35. Afolad
 36. Aboltef
 37. Avallet
 38. Afield
 39. Ablitas
 40. Afellad