Příjmení Abalde

Chcete-li vědět více o příjmení Abalde, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abalde je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abalde.

Příjmení Abalde ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abalde, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abalde určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abalde

Zobrazit mapu příjmení Abalde

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaldeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abalde, abychom získali přesné informace o všech Abalde, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abalde, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abalde. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abalde naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abalde na světě

 1. Filipíny Filipíny (2332)
 2. Španělsko Španělsko (1151)
 3. Argentina Argentina (245)
 4. Uruguay Uruguay (53)
 5. Spojené státy Spojené státy (32)
 6. Brazílie Brazílie (25)
 7. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (5)
 8. Ekvádor Ekvádor (3)
 9. Dánsko Dánsko (2)
 10. Kanada Kanada (1)
 11. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 12. Anglie Anglie (1)
 13. Guam Guam (1)
 14. Kuvajt Kuvajt (1)
 15. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 16. Peru Peru (1)
 17. Portugalsko Portugalsko (1)
 18. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abalde na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abalde. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abalde častějším příjmením a ve kterých zemích je Abalde neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abalde. To je způsobeno tím, že příjmení Abalde často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abalde, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abalde.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abalde mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abalde, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abalde nebo některé z příjmení podobných Abalde vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abalde jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abalde s společným kořenem.

 1. Abaldea
 2. Abaldi
 3. Abaldo
 4. Abalad
 5. Abelda
 6. Abild
 7. Avaldi
 8. Abeldt
 9. Abeldas
 10. Abeleda
 11. Abeledo
 12. Abelt
 13. Abfalter
 14. Abhold
 15. Abolt
 16. Abuladze
 17. Aubalat
 18. Aboltef
 19. Ablet
 20. Avallet
 21. Abelludo
 22. Ablett
 23. Ablitt
 24. Ablott
 25. Abollado
 26. Afelad
 27. Affeld
 28. Affeldt
 29. Affolder
 30. Aflat
 31. Apelt
 32. Apilado
 33. Apolot
 34. Appold
 35. Aveledo
 36. Avoledo
 37. Afolad
 38. Abiltaev
 39. Abalotti
 40. Afield