Příjmení Aßmus

Chcete-li vědět více o příjmení Aßmus, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aßmus je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aßmus.

Příjmení Aßmus ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aßmus, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aßmus určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aßmus

Zobrazit mapu příjmení Aßmus

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aßmusů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aßmus, abychom získali přesné informace o všech Aßmus, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aßmus, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aßmus. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aßmus naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aßmus na světě

 1. Německo Německo (928)
 2. Švýcarsko Švýcarsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aßmus na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aßmus. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aßmus častějším příjmením a ve kterých zemích je Aßmus neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Aßmus. To je způsobeno tím, že příjmení Aßmus často podstupuje mutace.

 1. Abans
 2. Abbans
 3. Abens
 4. Apianus
 5. Avans
 6. Avens
 7. Avins
 8. Abu musa
 9. Abons
 10. Avinas
 11. Apinis
 12. Abances
 13. Abanco
 14. Abang
 15. Abango
 16. Abanses
 17. Abaunz
 18. Abbink
 19. Abenza
 20. Abing
 21. Abonce
 22. Abonjo
 23. Abonza
 24. Afanase
 25. Afang
 26. Affonso
 27. Afong
 28. Afonso
 29. Afounas
 30. Apong
 31. Avance
 32. Avances
 33. Avanzas
 34. Avanzi
 35. Avanzo
 36. Avennes
 37. Avenoso
 38. Avenza
 39. Avinash
 40. Aiping