Příjmení Aavik

Chcete-li vědět více o příjmení Aavik, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aavik je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aavik.

Příjmení Aavik ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aavik, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aavik určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aavik

Zobrazit mapu příjmení Aavik

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aaviků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aavik, abychom získali přesné informace o všech Aavik, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aavik, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aavik. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aavik naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aavik na světě

 1. Estonsko Estonsko (767)
 2. Norsko Norsko (156)
 3. Spojené státy Spojené státy (31)
 4. Švédsko Švédsko (22)
 5. Finsko Finsko (9)
 6. Rusko Rusko (6)
 7. Austrálie Austrálie (5)
 8. Anglie Anglie (4)
 9. Brazílie Brazílie (3)
 10. Thajsko Thajsko (2)
 11. Kanada Kanada (1)
 12. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 13. Monako Monako (1)
 14. Malajsie Malajsie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aavik na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aavik. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aavik častějším příjmením a ve kterých zemích je Aavik neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aavik začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Aavik. To je způsobeno tím, že příjmení Aavik často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aavik, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aavik.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Aavik prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Aavik, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Aavik nebo některé z příjmení podobných Aavik vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aavik jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aavik s společným kořenem.

 1. Aavok
 2. Avis
 3. Aviz
 4. Aabak
 5. Avak
 6. Aviki
 7. Avix
 8. Abik
 9. Abagiu
 10. Abasi
 11. Abazi
 12. Abbis
 13. Abeck
 14. Abis
 15. Affis
 16. Aves
 17. Avici
 18. Avise
 19. Aviza
 20. Avci
 21. Avius
 22. Abiko
 23. Aabac
 24. Avich
 25. Abbic
 26. Apis
 27. Abaqi
 28. Avias
 29. Ayvaz
 30. Avcu
 31. Avako
 32. Avus
 33. Aivas
 34. Abuak
 35. Apek
 36. Avec
 37. Absi
 38. Abiak
 39. Avigo
 40. Afix