Příjmení Colridge

Chcete-li vědět více o příjmení Colridge, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colridge je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colridge.

Příjmení Colridge ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colridge, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colridge určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colridge

Zobrazit mapu příjmení Colridge

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colridgeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colridge, abychom získali přesné informace o všech Colridge, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colridge, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colridge. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colridge naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colridge na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (39)
 2. Anglie Anglie (9)
 3. Dominikánská republika Dominikánská republika (4)
 4. Jamajka Jamajka (1)
 5. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colridge na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colridge. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colridge častějším příjmením a ve kterých zemích je Colridge neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colridge začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colridge, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colridge.

 1. Coleridge
 2. Claridge
 3. Clarridge
 4. Colarde
 5. Clardge
 6. Calerode
 7. Clarida
 8. Claridy
 9. Colard
 10. Colardo
 11. Colarte
 12. Collarde
 13. Collarte
 14. Colorado
 15. Colliard
 16. Clerides
 17. Claridi
 18. Colarieti
 19. Callarde
 20. Calliard
 21. Celard
 22. Clairday
 23. Clairot
 24. Clardy
 25. Clarity
 26. Colaert
 27. Colart
 28. Collaert
 29. Collard
 30. Collardin
 31. Collart
 32. Collert
 33. Collord
 34. Colloredo
 35. Coloret
 36. Coloreto
 37. Colareta
 38. Clarita
 39. Claritza
 40. Clerdin