Příjmení Colart

Chcete-li vědět více o příjmení Colart, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colart je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colart.

Příjmení Colart ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colart, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colart určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colart

Zobrazit mapu příjmení Colart

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colartů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colart, abychom získali přesné informace o všech Colart, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colart, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colart. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colart naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colart na světě

 1. Francie Francie (362)
 2. Belgie Belgie (226)
 3. Argentina Argentina (32)
 4. Paraguay Paraguay (22)
 5. Brazílie Brazílie (8)
 6. Spojené státy Spojené státy (4)
 7. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (4)
 8. Austrálie Austrálie (2)
 9. Německo Německo (1)
 10. Anglie Anglie (1)
 11. Severní Irsko Severní Irsko (1)
 12. Lucembursko Lucembursko (1)
 13. Rwanda Rwanda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colart na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colart. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colart častějším příjmením a ve kterých zemích je Colart neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colart začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colart mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colart, která mají odlišný původ a význam..

 1. Clart
 2. Colaert
 3. Colard
 4. Colarte
 5. Collart
 6. Callart
 7. Celard
 8. Claret
 9. Colarde
 10. Colardo
 11. Collaert
 12. Collard
 13. Collarte
 14. Collert
 15. Coloret
 16. Colareta
 17. Cowlard
 18. Callaert
 19. Callard
 20. Clairot
 21. Clardy
 22. Clarett
 23. Clarity
 24. Cloward
 25. Collarde
 26. Collord
 27. Coloreto
 28. Cuellart
 29. Clarita
 30. Colliard
 31. Clerte
 32. Clairet
 33. Collardo
 34. Cellard
 35. Celardo
 36. Chalard
 37. Cillard
 38. Clairat
 39. Clarton
 40. Colarieti