Příjmení Collaert

Chcete-li vědět více o příjmení Collaert, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collaert je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collaert.

Příjmení Collaert ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collaert, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collaert určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collaert

Zobrazit mapu příjmení Collaert

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collaertů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collaert, abychom získali přesné informace o všech Collaert, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collaert, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collaert. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collaert naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collaert na světě

 1. Belgie Belgie (190)
 2. Francie Francie (62)
 3. Nizozemsko Nizozemsko (33)
 4. Argentina Argentina (4)
 5. Spojené státy Spojené státy (3)
 6. Česká republika Česká republika (1)
 7. Francouzská Polynésie Francouzská Polynésie (1)
 8. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collaert na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collaert. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collaert častějším příjmením a ve kterých zemích je Collaert neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Collaert. To je způsobeno tím, že příjmení Collaert často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collaert, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collaert.

 1. Callaert
 2. Colaert
 3. Collart
 4. Collert
 5. Callart
 6. Colart
 7. Collard
 8. Collarte
 9. Callaerts
 10. Collerd
 11. Calewaert
 12. Callard
 13. Callewaert
 14. Clart
 15. Colard
 16. Colarte
 17. Collarde
 18. Collord
 19. Coloret
 20. Cuellart
 21. Colliard
 22. Collardo
 23. Cellard
 24. Cillard
 25. Collareda
 26. Cowlard
 27. Caelwaerts
 28. Caillard
 29. Callarde
 30. Calliard
 31. Cauwelaert
 32. Celard
 33. Challard
 34. Clairot
 35. Claret
 36. Clarett
 37. Cloherty
 38. Colarde
 39. Colardo
 40. Collardin