Příjmení Collazzo

Chcete-li vědět více o příjmení Collazzo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collazzo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collazzo.

Příjmení Collazzo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collazzo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collazzo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collazzo

Zobrazit mapu příjmení Collazzo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collazzoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collazzo, abychom získali přesné informace o všech Collazzo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collazzo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collazzo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collazzo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collazzo na světě

 1. Itálie Itálie (368)
 2. Spojené státy Spojené státy (116)
 3. Argentina Argentina (111)
 4. Uruguay Uruguay (100)
 5. Švýcarsko Švýcarsko (44)
 6. Brazílie Brazílie (36)
 7. Kanada Kanada (11)
 8. Rakousko Rakousko (1)
 9. Kolumbie Kolumbie (1)
 10. Německo Německo (1)
 11. Francie Francie (1)
 12. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 13. Thajsko Thajsko (1)
 14. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collazzo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collazzo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collazzo častějším příjmením a ve kterých zemích je Collazzo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Collazzo mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Collazzo, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collazzo prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collazzo, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Collazzo nebo některé z příjmení podobných Collazzo vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Collazzo jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Collazzo s společným kořenem.

 1. Collazo
 2. Colazzo
 3. Collozzo
 4. Colaizzo
 5. Colazo
 6. Colazza
 7. Collaco
 8. Collaso
 9. Colozzo
 10. Callazo
 11. Collozo
 12. Callizo
 13. Colacio
 14. Colaco
 15. Colago
 16. Colaizzi
 17. Collace
 18. Collahuazo
 19. Collaku
 20. Collas
 21. Collucio
 22. Colozzi
 23. Coluzzi
 24. Coliaza
 25. Collejo
 26. Chelazco
 27. Colaço
 28. Colaso
 29. Collaci
 30. Colayco
 31. Callozo
 32. Calaco
 33. Calauz
 34. Calaza
 35. Calezo
 36. Callac
 37. Callagy
 38. Callais
 39. Callas
 40. Callejo