Příjmení Colaço

Chcete-li vědět více o příjmení Colaço, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colaço je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colaço.

Příjmení Colaço ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colaço, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colaço určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colaço

Zobrazit mapu příjmení Colaço

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colaçoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colaço, abychom získali přesné informace o všech Colaço, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colaço, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colaço. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colaço naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colaço na světě

 1. Portugalsko Portugalsko (2236)
 2. Brazílie Brazílie (215)
 3. Mosambik Mosambik (16)
 4. Belgie Belgie (12)
 5. Anglie Anglie (12)
 6. Andorra Andorra (10)
 7. Spojené státy Spojené státy (10)
 8. Švýcarsko Švýcarsko (8)
 9. Španělsko Španělsko (7)
 10. Nizozemsko Nizozemsko (6)
 11. Indie Indie (5)
 12. Angola Angola (4)
 13. Austrálie Austrálie (2)
 14. Německo Německo (2)
 15. Francie Francie (2)
 16. Macao Macao (2)
 17. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 18. Bahamy Bahamy (1)
 19. Kanada Kanada (1)
 20. Kuvajt Kuvajt (1)
 21. Katar Katar (1)
 22. Singapur Singapur (1)
 23. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colaço na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colaço. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colaço častějším příjmením a ve kterých zemích je Colaço neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colaço. To je způsobeno tím, že příjmení Colaço často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colaço, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colaço.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colaço prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colaço, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colaço nebo některé z příjmení podobných Colaço vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colaço jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colaço s společným kořenem.

 1. Colaça
 2. Colacio
 3. Colaco
 4. Colago
 5. Colazo
 6. Calaça
 7. Colazzo
 8. Colaso
 9. Caliço
 10. Colayco
 11. Calaco
 12. Celasco
 13. Clauso
 14. Colace
 15. Colaci
 16. Colaizzo
 17. Colak
 18. Colas
 19. Colazza
 20. Colegio
 21. Colejo
 22. Collaco
 23. Collaso
 24. Collazo
 25. Colocho
 26. Colozzo
 27. Colso
 28. Colucho
 29. Colosso
 30. Coloso
 31. Colecio
 32. Culasso
 33. Culaso
 34. Colasse
 35. Colco
 36. Colosio
 37. Colesio
 38. Collejo
 39. Coliseo
 40. Colás