Příjmení Collatz

Chcete-li vědět více o příjmení Collatz, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collatz je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collatz.

Příjmení Collatz ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collatz, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collatz určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collatz

Zobrazit mapu příjmení Collatz

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collatzů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collatz, abychom získali přesné informace o všech Collatz, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collatz, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collatz. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collatz naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collatz na světě

 1. Německo Německo (291)
 2. Spojené státy Spojené státy (147)
 3. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (98)
 4. Dánsko Dánsko (60)
 5. Austrálie Austrálie (16)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (3)
 7. Brazílie Brazílie (2)
 8. Chile Chile (2)
 9. Anglie Anglie (2)
 10. Rakousko Rakousko (1)
 11. Kuvajt Kuvajt (1)
 12. Maroko Maroko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collatz na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collatz. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collatz častějším příjmením a ve kterých zemích je Collatz neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Collatz. To je způsobeno tím, že příjmení Collatz často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Collatz mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Collatz, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Collatz nebo některé z příjmení podobných Collatz vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Collatz jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Collatz s společným kořenem.

 1. Clotz
 2. Clutz
 3. Colatis
 4. Collados
 5. Colts
 6. Colletes
 7. Calitz
 8. Caldas
 9. Cloots
 10. Cluts
 11. Clutts
 12. Coladas
 13. Coletas
 14. Coletes
 15. Colledge
 16. Coultas
 17. Cildoz
 18. Colydas
 19. Chaladze
 20. Colettas
 21. Collidge
 22. Coultass
 23. Caldes
 24. Caldis
 25. Calduch
 26. Calides
 27. Caltes
 28. Celades
 29. Childs
 30. Chladek
 31. Cledes
 32. Clites
 33. Clitso
 34. Clotas
 35. Colatosti
 36. Coldicott
 37. Coldsmith
 38. Coldsnow
 39. Cooledge
 40. Coolidge