Příjmení Coldicott

Chcete-li vědět více o příjmení Coldicott, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coldicott je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coldicott.

Příjmení Coldicott ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coldicott, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coldicott určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coldicott

Zobrazit mapu příjmení Coldicott

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coldicottů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coldicott, abychom získali přesné informace o všech Coldicott, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coldicott, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coldicott. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coldicott naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coldicott na světě

 1. Anglie Anglie (598)
 2. Spojené státy Spojené státy (96)
 3. Nový Zéland Nový Zéland (51)
 4. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (45)
 5. Austrálie Austrálie (25)
 6. Kanada Kanada (20)
 7. Jersey Jersey (3)
 8. Skotsko Skotsko (2)
 9. Finsko Finsko (1)
 10. Wales Wales (1)
 11. Norsko Norsko (1)
 12. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coldicott na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coldicott. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coldicott častějším příjmením a ve kterých zemích je Coldicott neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coldicott začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coldicott nebo některé z příjmení podobných Coldicott vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coldicott jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coldicott s společným kořenem.

 1. Caldicott
 2. Caldecott
 3. Caldicot
 4. Caldecot
 5. Caldecote
 6. Caldecutt
 7. Chaldecott
 8. Coldsmith
 9. Coldsnow
 10. Caldecourt
 11. Choldcroft
 12. Caldis
 13. Calduch
 14. Cloots
 15. Clotz
 16. Colatosti
 17. Collados
 18. Collatz
 19. Colts
 20. Cultice
 21. Cildoz
 22. Celtich
 23. Collidge
 24. Calitz
 25. Caldagues
 26. Caldas
 27. Caldes
 28. Caldogno
 29. Calides
 30. Claudios
 31. Cletcher
 32. Clites
 33. Clitso
 34. Clodius
 35. Clotas
 36. Clowdis
 37. Cluts
 38. Clutts
 39. Clutz
 40. Coladas