Příjmení Colatosti

Chcete-li vědět více o příjmení Colatosti, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colatosti je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colatosti.

Příjmení Colatosti ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colatosti, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colatosti určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colatosti

Zobrazit mapu příjmení Colatosti

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colatostiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colatosti, abychom získali přesné informace o všech Colatosti, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colatosti, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colatosti. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colatosti naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colatosti na světě

 1. Itálie Itálie (429)
 2. Spojené státy Spojené státy (174)
 3. Kanada Kanada (125)
 4. Francie Francie (40)
 5. Venezuela Venezuela (40)
 6. Dominikánská republika Dominikánská republika (23)
 7. Afghánistán Afghánistán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colatosti na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colatosti. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colatosti častějším příjmením a ve kterých zemích je Colatosti neobvyklé nebo neexistující příjmení.

 1. Colatis
 2. Coladas
 3. Coletas
 4. Coletes
 5. Collados
 6. Colts
 7. Caltes
 8. Celades
 9. Cheltowski
 10. Clites
 11. Clitso
 12. Cloots
 13. Clotas
 14. Clotz
 15. Cluts
 16. Clutts
 17. Coldicott
 18. Coldsmith
 19. Collatz
 20. Coultas
 21. Cletus
 22. Colydas
 23. Cladis
 24. Cladys
 25. Clatsoff
 26. Calotescu
 27. Colletes
 28. Colettas
 29. Coultass
 30. Coultish
 31. Coultous
 32. Clotis
 33. Caldas
 34. Caldecot
 35. Caldecote
 36. Caldecott
 37. Caldes
 38. Caldicot
 39. Caldis
 40. Caldogno