Příjmení Collante

Chcete-li vědět více o příjmení Collante, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collante je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collante.

Příjmení Collante ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collante, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collante určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collante

Zobrazit mapu příjmení Collante

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collanteů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collante, abychom získali přesné informace o všech Collante, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collante, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collante. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collante naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collante na světě

 1. Argentina Argentina (2893)
 2. Paraguay Paraguay (1626)
 3. Kolumbie Kolumbie (947)
 4. Chile Chile (395)
 5. Venezuela Venezuela (307)
 6. Filipíny Filipíny (218)
 7. Dominikánská republika Dominikánská republika (169)
 8. Španělsko Španělsko (133)
 9. Ekvádor Ekvádor (97)
 10. Spojené státy Spojené státy (85)
 11. Peru Peru (67)
 12. Panama Panama (10)
 13. Kanada Kanada (9)
 14. Kuba Kuba (3)
 15. Francie Francie (2)
 16. Nizozemsko Nizozemsko (2)
 17. Austrálie Austrálie (1)
 18. Dánsko Dánsko (1)
 19. Alžírsko Alžírsko (1)
 20. Mexiko Mexiko (1)
 21. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 22. Singapur Singapur (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collante na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collante. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collante častějším příjmením a ve kterých zemích je Collante neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Collante začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collante, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collante.

Rozlišit, zda bylo příjmení Collante nebo některé z příjmení podobných Collante vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Collante jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Collante s společným kořenem.

 1. Collantes
 2. Collant
 3. Collants
 4. Calante
 5. Callant
 6. Callanta
 7. Colland
 8. Collander
 9. Cayllante
 10. Calant
 11. Caliente
 12. Calland
 13. Callander
 14. Callands
 15. Callantine
 16. Chalant
 17. Challant
 18. Clande
 19. Clant
 20. Colanda
 21. Colander
 22. Colando
 23. Collandra
 24. Collentine
 25. Colliander
 26. Couland
 27. Chalande
 28. Celant
 29. Cowland
 30. Clyant
 31. Collinette
 32. Calamote
 33. Calanda
 34. Calander
 35. Calandre
 36. Calenti
 37. Calientes
 38. Callandar
 39. Callender
 40. Callmuth