Příjmení Colanda

Chcete-li vědět více o příjmení Colanda, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colanda je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colanda.

Příjmení Colanda ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colanda, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colanda určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colanda

Zobrazit mapu příjmení Colanda

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colandaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colanda, abychom získali přesné informace o všech Colanda, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colanda, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colanda. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colanda naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colanda na světě

 1. Brazílie Brazílie (1)
 2. Keňa Keňa (1)
 3. Filipíny Filipíny (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colanda na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colanda. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colanda častějším příjmením a ve kterých zemích je Colanda neobvyklé nebo neexistující příjmení.

 1. Calanda
 2. Colando
 3. Calandra
 4. Calenda
 5. Cland
 6. Clande
 7. Colander
 8. Colandrea
 9. Colandro
 10. Colland
 11. Collandra
 12. Couland
 13. Culand
 14. Celinda
 15. Calandi
 16. Calando
 17. Cowland
 18. Celand
 19. Calander
 20. Calandin
 21. Calandre
 22. Calandria
 23. Calandro
 24. Calant
 25. Calante
 26. Calendar
 27. Calland
 28. Callandar
 29. Callands
 30. Callanta
 31. Celander
 32. Clant
 33. Colinet
 34. Collante
 35. Colnet
 36. Colomeda
 37. Chalande
 38. Collant
 39. Collants
 40. Colender