Příjmení Colgrove

Chcete-li vědět více o příjmení Colgrove, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colgrove je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colgrove.

Příjmení Colgrove ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colgrove, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colgrove určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colgrove

Zobrazit mapu příjmení Colgrove

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colgroveů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colgrove, abychom získali přesné informace o všech Colgrove, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colgrove, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colgrove. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colgrove naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colgrove na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (1347)
 2. Anglie Anglie (19)
 3. Austrálie Austrálie (8)
 4. Kanada Kanada (8)
 5. Skotsko Skotsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colgrove na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colgrove. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colgrove častějším příjmením a ve kterých zemích je Colgrove neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colgrove začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colgrove, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colgrove.

 1. Colegrove
 2. Colgrave
 3. Colegrave
 4. Collgros
 5. Calgaro
 6. Colagreco
 7. Colagrossi
 8. Colcord
 9. Caligiore
 10. Colagrande
 11. Calcraft
 12. Caliguire
 13. Calogero
 14. Celsor
 15. Chelgren
 16. Claghorn
 17. Cleghorn
 18. Colcer
 19. Colceriu
 20. Colchero
 21. Colker
 22. Calgar
 23. Colquier
 24. Chalegre
 25. Calegaro
 26. Calgary
 27. Chalcroft
 28. Calasar
 29. Calcara
 30. Calcari
 31. Calegari
 32. Calejero
 33. Caligares
 34. Caligari
 35. Caligiuri
 36. Caliguiri
 37. Caliguri
 38. Calogera
 39. Calquer
 40. Calugar