Příjmení Colgrave

Chcete-li vědět více o příjmení Colgrave, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colgrave je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colgrave.

Příjmení Colgrave ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colgrave, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colgrave určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colgrave

Zobrazit mapu příjmení Colgrave

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colgraveů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colgrave, abychom získali přesné informace o všech Colgrave, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colgrave, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colgrave. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colgrave naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colgrave na světě

 1. Austrálie Austrálie (307)
 2. Anglie Anglie (298)
 3. Spojené státy Spojené státy (24)
 4. Nový Zéland Nový Zéland (14)
 5. Kanada Kanada (7)
 6. Skotsko Skotsko (3)
 7. Kypr Kypr (1)
 8. Wales Wales (1)
 9. Malajsie Malajsie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colgrave na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colgrave. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colgrave častějším příjmením a ve kterých zemích je Colgrave neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colgrave mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colgrave, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colgrave nebo některé z příjmení podobných Colgrave vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colgrave jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colgrave s společným kořenem.

 1. Colegrave
 2. Colgrove
 3. Colegrove
 4. Colagrande
 5. Calcraft
 6. Calgaro
 7. Colagreco
 8. Collgros
 9. Calgar
 10. Calgary
 11. Calasar
 12. Calcara
 13. Calcari
 14. Calegari
 15. Caligares
 16. Caligari
 17. Caliguire
 18. Calogera
 19. Calugar
 20. Calugaru
 21. Calusaru
 22. Chalcraft
 23. Chelgren
 24. Clager
 25. Clajer
 26. Colagrossi
 27. Colcer
 28. Colceriu
 29. Colchero
 30. Colcord
 31. Colker
 32. Collegari
 33. Calighari
 34. Caligiore
 35. Calcerasa
 36. Calizaire
 37. Colquier
 38. Chalegre
 39. Calegaro
 40. Caligara