Příjmení Colegrave

Chcete-li vědět více o příjmení Colegrave, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colegrave je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colegrave.

Příjmení Colegrave ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colegrave, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colegrave určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colegrave

Zobrazit mapu příjmení Colegrave

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colegraveů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colegrave, abychom získali přesné informace o všech Colegrave, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colegrave, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colegrave. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colegrave naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colegrave na světě

 1. Anglie Anglie (96)
 2. Kanada Kanada (40)
 3. Austrálie Austrálie (34)
 4. Skotsko Skotsko (14)
 5. Francie Francie (12)
 6. Spojené státy Spojené státy (11)
 7. Nový Zéland Nový Zéland (8)
 8. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 9. Zimbabwe Zimbabwe (2)
 10. Jižní Korea Jižní Korea (1)
 11. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colegrave na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colegrave. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colegrave častějším příjmením a ve kterých zemích je Colegrave neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colegrave. To je způsobeno tím, že příjmení Colegrave často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colegrave, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colegrave.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colegrave mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colegrave, která mají odlišný původ a význam..

 1. Colegrove
 2. Colgrave
 3. Colgrove
 4. Colagrande
 5. Calegari
 6. Colagreco
 7. Collegari
 8. Collgros
 9. Chalegre
 10. Calegaro
 11. Calcara
 12. Calcerrada
 13. Calcraft
 14. Calgaro
 15. Caligares
 16. Caligari
 17. Caliguire
 18. Callegari
 19. Calogera
 20. Calugar
 21. Calugaru
 22. Cleghorn
 23. Colagrossi
 24. Colcer
 25. Colceriu
 26. Colcord
 27. Colker
 28. Calighari
 29. Cleger
 30. Caligiore
 31. Calgar
 32. Callegaro
 33. Calcerasa
 34. Calgary
 35. Caligara
 36. Calegario
 37. Calasar
 38. Calcari
 39. Calejero
 40. Caligiuri