Příjmení Colelli

Chcete-li vědět více o příjmení Colelli, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colelli je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colelli.

Příjmení Colelli ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colelli, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colelli určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colelli

Zobrazit mapu příjmení Colelli

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colelliů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colelli, abychom získali přesné informace o všech Colelli, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colelli, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colelli. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colelli naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colelli na světě

 1. Itálie Itálie (1209)
 2. Spojené státy Spojené státy (307)
 3. Švýcarsko Švýcarsko (24)
 4. Brazílie Brazílie (14)
 5. Kanada Kanada (14)
 6. Německo Německo (6)
 7. Francie Francie (4)
 8. Argentina Argentina (3)
 9. Chile Chile (1)
 10. Anglie Anglie (1)
 11. Irsko Irsko (1)
 12. Izrael Izrael (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colelli na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colelli. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colelli častějším příjmením a ve kterých zemích je Colelli neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colelli začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colelli mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colelli, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colelli prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colelli, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colelli nebo některé z příjmení podobných Colelli vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colelli jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colelli s společným kořenem.

 1. Colell
 2. Colella
 3. Colello
 4. Collelli
 5. Colilli
 6. Calella
 7. Calelle
 8. Calello
 9. Chilelli
 10. Colelay
 11. Colilla
 12. Collell
 13. Colwell
 14. Culell
 15. Colel
 16. Culella
 17. Clell
 18. Clelle
 19. Calel
 20. Calull
 21. Calwell
 22. Cholwell
 23. Coalwell
 24. Colila
 25. Collel
 26. Collelo
 27. Colwall
 28. Colwel
 29. Colwill
 30. Cullell
 31. Culwell
 32. Clelia
 33. Cholele
 34. Callalli
 35. Colileo
 36. Colaleo
 37. Chelali
 38. Colil
 39. Chelili
 40. Cleal