Příjmení Colell

Chcete-li vědět více o příjmení Colell, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colell je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colell.

Příjmení Colell ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colell, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colell určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colell

Zobrazit mapu příjmení Colell

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colellů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colell, abychom získali přesné informace o všech Colell, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colell, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colell. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colell naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colell na světě

 1. Španělsko Španělsko (825)
 2. Německo Německo (77)
 3. Argentina Argentina (58)
 4. Spojené státy Spojené státy (49)
 5. Andorra Andorra (36)
 6. Francie Francie (8)
 7. Venezuela Venezuela (5)
 8. Kanada Kanada (2)
 9. Mexiko Mexiko (2)
 10. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 11. Anglie Anglie (1)
 12. Skotsko Skotsko (1)
 13. Itálie Itálie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colell na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colell. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colell častějším příjmením a ve kterých zemích je Colell neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colell, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colell.

 1. Colella
 2. Colelli
 3. Colello
 4. Collell
 5. Colwell
 6. Culell
 7. Colel
 8. Clell
 9. Calel
 10. Calella
 11. Calelle
 12. Calello
 13. Calull
 14. Calwell
 15. Cholwell
 16. Coalwell
 17. Colelay
 18. Colila
 19. Colilla
 20. Collel
 21. Collelo
 22. Colwall
 23. Colwel
 24. Colwill
 25. Cullell
 26. Culwell
 27. Cholele
 28. Colil
 29. Collelli
 30. Culella
 31. Cleal
 32. Colilli
 33. Cleall
 34. Clelle
 35. Callol
 36. Callwell
 37. Chalwell
 38. Chilel
 39. Chilelli
 40. Cholula