Příjmení Calella

Chcete-li vědět více o příjmení Calella, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Calella je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Calella.

Příjmení Calella ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Calella, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Calella určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Calella

Zobrazit mapu příjmení Calella

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Calellaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Calella, abychom získali přesné informace o všech Calella, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Calella, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Calella. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Calella naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Calella na světě

 1. Itálie Itálie (1200)
 2. Argentina Argentina (125)
 3. Spojené státy Spojené státy (87)
 4. Španělsko Španělsko (13)
 5. Izrael Izrael (12)
 6. Austrálie Austrálie (10)
 7. Anglie Anglie (5)
 8. Německo Německo (2)
 9. Rakousko Rakousko (1)
 10. Brazílie Brazílie (1)
 11. Chile Chile (1)
 12. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 13. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Calella na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Calella. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Calella častějším příjmením a ve kterých zemích je Calella neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Calella. To je způsobeno tím, že příjmení Calella často podstupuje mutace.

 1. Calelle
 2. Calello
 3. Colella
 4. Culella
 5. Calel
 6. Calull
 7. Calwell
 8. Ciallella
 9. Colell
 10. Colelli
 11. Colello
 12. Colilla
 13. Culell
 14. Clelia
 15. Chalela
 16. Clell
 17. Clelle
 18. Calalay
 19. Callol
 20. Callwell
 21. Chalwell
 22. Chilelli
 23. Chulilla
 24. Coalwell
 25. Colelay
 26. Colila
 27. Collell
 28. Colwell
 29. Cullell
 30. Culwell
 31. Callalli
 32. Callul
 33. Colel
 34. Chaleil
 35. Caliolo
 36. Calile
 37. Chalel
 38. Collelli
 39. Cleal
 40. Colilli