Příjmení Colchester

Chcete-li vědět více o příjmení Colchester, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colchester je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colchester.

Příjmení Colchester ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colchester, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colchester určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colchester

Zobrazit mapu příjmení Colchester

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colchesterů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colchester, abychom získali přesné informace o všech Colchester, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colchester, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colchester. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colchester naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colchester na světě

 1. Anglie Anglie (193)
 2. Spojené státy Spojené státy (11)
 3. Severní Irsko Severní Irsko (7)
 4. Austrálie Austrálie (5)
 5. Francie Francie (3)
 6. Kanada Kanada (2)
 7. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (2)
 8. Irsko Irsko (1)
 9. Jižní Korea Jižní Korea (1)
 10. Švédsko Švédsko (1)
 11. Singapur Singapur (1)
 12. Tchaj-wan Tchaj-wan (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colchester na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colchester. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colchester častějším příjmením a ve kterých zemích je Colchester neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colchester. To je způsobeno tím, že příjmení Colchester často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colchester prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colchester, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colchester nebo některé z příjmení podobných Colchester vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colchester jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colchester s společným kořenem.

 1. Colchough
 2. Colceac
 3. Calcasola
 4. Calisesi
 5. Clases
 6. Clauses
 7. Cluses
 8. Colacios
 9. Culcasi
 10. Colciago
 11. Colocassides
 12. Celcasca
 13. Calichs
 14. Calcagni
 15. Calcagnini
 16. Calcagno
 17. Callejas
 18. Calzas
 19. Celgas
 20. Chiloeches
 21. Ciolkosz
 22. Ciolkowski
 23. Clausich
 24. Clausius
 25. Clawges
 26. Closas
 27. Closius
 28. Clucas
 29. Clusius
 30. Colacicco
 31. Colasacco
 32. Collaguazo
 33. Collazos
 34. Cylkowski
 35. Calachij
 36. Celejewski
 37. Celjowski
 38. Cleusix
 39. Calciz
 40. Calsacy