Příjmení Colciago

Chcete-li vědět více o příjmení Colciago, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colciago je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colciago.

Příjmení Colciago ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colciago, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colciago určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colciago

Zobrazit mapu příjmení Colciago

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colciagoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colciago, abychom získali přesné informace o všech Colciago, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colciago, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colciago. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colciago naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colciago na světě

 1. Itálie Itálie (913)
 2. Argentina Argentina (10)
 3. Anglie Anglie (7)
 4. Uruguay Uruguay (6)
 5. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 6. Spojené státy Spojené státy (2)
 7. Čína Čína (1)
 8. Francie Francie (1)
 9. Skotsko Skotsko (1)
 10. Panama Panama (1)
 11. Portugalsko Portugalsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colciago na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colciago. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colciago častějším příjmením a ve kterých zemích je Colciago neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colciago. To je způsobeno tím, že příjmení Colciago často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colciago mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colciago, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colciago nebo některé z příjmení podobných Colciago vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colciago jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colciago s společným kořenem.

 1. Calcagno
 2. Colacicco
 3. Colceac
 4. Calcagni
 5. Colacios
 6. Colasacco
 7. Colchough
 8. Collazos
 9. Culcasi
 10. Celigoj
 11. Calciz
 12. Calcich
 13. Calcasola
 14. Calgagni
 15. Calzas
 16. Celgas
 17. Closas
 18. Clucas
 19. Collaguazo
 20. Culjak
 21. Chalkias
 22. Culzac
 23. Celcasca
 24. Calacich
 25. Calsacy
 26. Ciolczyk
 27. Calichs
 28. Calzaghe
 29. Calaguas
 30. Calcagnini
 31. Calisesi
 32. Callejas
 33. Ciolkosz
 34. Clases
 35. Clauses
 36. Clawges
 37. Closius
 38. Cluses
 39. Clusius
 40. Colchester