Příjmení Colantuono

Chcete-li vědět více o příjmení Colantuono, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colantuono je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colantuono.

Příjmení Colantuono ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colantuono, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colantuono určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colantuono

Zobrazit mapu příjmení Colantuono

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colantuonoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colantuono, abychom získali přesné informace o všech Colantuono, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colantuono, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colantuono. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colantuono naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colantuono na světě

 1. Itálie Itálie (2357)
 2. Spojené státy Spojené státy (750)
 3. Austrálie Austrálie (223)
 4. Argentina Argentina (178)
 5. Brazílie Brazílie (119)
 6. Francie Francie (35)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (19)
 8. Kanada Kanada (13)
 9. Německo Německo (13)
 10. Venezuela Venezuela (11)
 11. Španělsko Španělsko (5)
 12. Anglie Anglie (5)
 13. Uruguay Uruguay (4)
 14. Belgie Belgie (3)
 15. Americké Panenské ostrovy Americké Panenské ostrovy (3)
 16. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 17. Rakousko Rakousko (1)
 18. Barbados Barbados (1)
 19. Botswana Botswana (1)
 20. Mexiko Mexiko (1)
 21. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 22. Rusko Rusko (1)
 23. Ukrajina Ukrajina (1)
 24. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colantuono na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colantuono. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colantuono častějším příjmením a ve kterých zemích je Colantuono neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colantuono. To je způsobeno tím, že příjmení Colantuono často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colantuono, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colantuono.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colantuono mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colantuono, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colantuono nebo některé z příjmení podobných Colantuono vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colantuono jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colantuono s společným kořenem.

 1. Colantuoni
 2. Colantino
 3. Colantoni
 4. Colantonio
 5. Calantoni
 6. Clanton
 7. Calandrino
 8. Celentano
 9. Clinton
 10. Clynton
 11. Colando
 12. Colandro
 13. Celandroni
 14. Calantropio
 15. Calandin
 16. Calandrin
 17. Calandrine
 18. Calandrini
 19. Calandro
 20. Calant
 21. Calante
 22. Calentine
 23. Callantine
 24. Celentani
 25. Cilento
 26. Clant
 27. Clendon
 28. Clindon
 29. Colanda
 30. Colander
 31. Colandrea
 32. Collante
 33. Collantes
 34. Collentine
 35. Cleanthous
 36. Collant
 37. Collants
 38. Chalandon
 39. Celant
 40. Calentura