Příjmení Cojuhari

Chcete-li vědět více o příjmení Cojuhari, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cojuhari je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cojuhari.

Příjmení Cojuhari ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cojuhari, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cojuhari určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cojuhari

Zobrazit mapu příjmení Cojuhari

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cojuhariů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cojuhari, abychom získali přesné informace o všech Cojuhari, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cojuhari, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cojuhari. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cojuhari naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cojuhari na světě

 1. Moldavsko Moldavsko (1839)
 2. Rumunsko Rumunsko (55)
 3. Španělsko Španělsko (23)
 4. Podněstří Podněstří (8)
 5. Rusko Rusko (4)
 6. Kanada Kanada (2)
 7. Itálie Itálie (2)
 8. Spojené státy Spojené státy (2)
 9. Mongolsko Mongolsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cojuhari na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cojuhari. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cojuhari častějším příjmením a ve kterých zemích je Cojuhari neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cojuhari, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cojuhari.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cojuhari mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cojuhari, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cojuhari prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cojuhari, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cojuhari nebo některé z příjmení podobných Cojuhari vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cojuhari jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cojuhari s společným kořenem.

 1. Cochara
 2. Cojar
 3. Cousar
 4. Cozzari
 5. Cuchari
 6. Cachari
 7. Chojari
 8. Caughari
 9. Cacciari
 10. Casari
 11. Cejar
 12. Cesari
 13. Chajri
 14. Chakri
 15. Chicheri
 16. Chisari
 17. Choukairi
 18. Choukri
 19. Cigheri
 20. Ciguri
 21. Cocar
 22. Coccaro
 23. Cocchiara
 24. Cocchiaro
 25. Cocher
 26. Cochero
 27. Cogar
 28. Coquerie
 29. Coquero
 30. Cosar
 31. Cossar
 32. Coucher
 33. Couger
 34. Couser
 35. Cowcher
 36. Cozar
 37. Cucaro
 38. Cajar
 39. Cojer
 40. Cashar