Příjmení Cojocariu

Chcete-li vědět více o příjmení Cojocariu, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cojocariu je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cojocariu.

Příjmení Cojocariu ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cojocariu, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cojocariu určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cojocariu

Zobrazit mapu příjmení Cojocariu

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cojocariuů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cojocariu, abychom získali přesné informace o všech Cojocariu, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cojocariu, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cojocariu. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cojocariu naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cojocariu na světě

 1. Rumunsko Rumunsko (10018)
 2. Španělsko Španělsko (258)
 3. Kanada Kanada (40)
 4. Spojené státy Spojené státy (40)
 5. Portugalsko Portugalsko (38)
 6. Anglie Anglie (30)
 7. Itálie Itálie (29)
 8. Belgie Belgie (21)
 9. Německo Německo (14)
 10. Irsko Irsko (11)
 11. Dánsko Dánsko (7)
 12. Švédsko Švédsko (6)
 13. Izrael Izrael (3)
 14. Turecko Turecko (3)
 15. Austrálie Austrálie (2)
 16. Řecko Řecko (2)
 17. Rakousko Rakousko (1)
 18. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 19. Francie Francie (1)
 20. Severní Irsko Severní Irsko (1)
 21. Skotsko Skotsko (1)
 22. Moldavsko Moldavsko (1)
 23. Čad Čad (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cojocariu na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cojocariu. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cojocariu častějším příjmením a ve kterých zemích je Cojocariu neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cojocariu začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cojocariu, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cojocariu.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cojocariu prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cojocariu, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cojocariu nebo některé z příjmení podobných Cojocariu vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cojocariu jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cojocariu s společným kořenem.

 1. Cojocari
 2. Cojocaru
 3. Cojocar
 4. Cojocarelu
 5. Cajacuri
 6. Cascajar
 7. Cuzzocrea
 8. Casagran
 9. Cascajares
 10. Cascajero
 11. Chekhchar
 12. Cajazeira
 13. Chichgar
 14. Casagranda
 15. Casagrande
 16. Cacciagrano
 17. Cazagrande
 18. Cacciaguerra
 19. Casa grande
 20. Chaussecourte
 21. Casas-cordero
 22. Casas cordero