Příjmení Cojocar

Chcete-li vědět více o příjmení Cojocar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cojocar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cojocar.

Příjmení Cojocar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cojocar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cojocar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cojocar

Zobrazit mapu příjmení Cojocar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cojocarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cojocar, abychom získali přesné informace o všech Cojocar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cojocar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cojocar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cojocar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cojocar na světě

 1. Moldavsko Moldavsko (624)
 2. Rumunsko Rumunsko (607)
 3. Spojené státy Spojené státy (78)
 4. Kanada Kanada (49)
 5. Portugalsko Portugalsko (28)
 6. Španělsko Španělsko (18)
 7. Argentina Argentina (12)
 8. Anglie Anglie (4)
 9. Turecko Turecko (4)
 10. Rakousko Rakousko (2)
 11. Řecko Řecko (2)
 12. Belgie Belgie (1)
 13. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 14. Izrael Izrael (1)
 15. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 16. Rusko Rusko (1)
 17. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cojocar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cojocar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cojocar častějším příjmením a ve kterých zemích je Cojocar neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cojocar začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cojocar, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cojocar.

 1. Cojocari
 2. Cojocaru
 3. Cojocariu
 4. Cojocarelu
 5. Cajacuri
 6. Cascajar
 7. Chekhchar
 8. Chichgar
 9. Casagran
 10. Cascajero
 11. Cuzzocrea
 12. Cajazeira
 13. Cascajares
 14. Casagranda
 15. Casagrande
 16. Cacciagrano
 17. Cazagrande
 18. Cacciaguerra
 19. Casa grande
 20. Chaussecourte
 21. Casas-cordero
 22. Casas cordero