Příjmení Cojocari

Chcete-li vědět více o příjmení Cojocari, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cojocari je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cojocari.

Příjmení Cojocari ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cojocari, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cojocari určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cojocari

Zobrazit mapu příjmení Cojocari

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cojocariů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cojocari, abychom získali přesné informace o všech Cojocari, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cojocari, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cojocari. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cojocari naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cojocari na světě

 1. Moldavsko Moldavsko (10586)
 2. Rumunsko Rumunsko (634)
 3. Spojené státy Spojené státy (66)
 4. Španělsko Španělsko (43)
 5. Kanada Kanada (41)
 6. Rusko Rusko (36)
 7. Podněstří Podněstří (24)
 8. Itálie Itálie (13)
 9. Norsko Norsko (5)
 10. Anglie Anglie (4)
 11. Portugalsko Portugalsko (4)
 12. Brazílie Brazílie (2)
 13. Francie Francie (2)
 14. Irsko Irsko (2)
 15. Dánsko Dánsko (1)
 16. Řecko Řecko (1)
 17. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cojocari na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cojocari. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cojocari častějším příjmením a ve kterých zemích je Cojocari neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cojocari začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Cojocar
 2. Cojocariu
 3. Cojocaru
 4. Cojocarelu
 5. Cajacuri
 6. Cascajar
 7. Cascajero
 8. Cuzzocrea
 9. Chekhchar
 10. Cajazeira
 11. Chichgar
 12. Casagran
 13. Cascajares
 14. Casagranda
 15. Casagrande
 16. Cacciagrano
 17. Cazagrande
 18. Cacciaguerra
 19. Casa grande
 20. Chaussecourte
 21. Casas-cordero
 22. Casas cordero