Příjmení Cognet

Chcete-li vědět více o příjmení Cognet, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cognet je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cognet.

Příjmení Cognet ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cognet, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cognet určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cognet

Zobrazit mapu příjmení Cognet

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cognetů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cognet, abychom získali přesné informace o všech Cognet, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cognet, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cognet. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cognet naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cognet na světě

 1. Francie Francie (3929)
 2. Spojené státy Spojené státy (71)
 3. Belgie Belgie (35)
 4. Argentina Argentina (34)
 5. Anglie Anglie (24)
 6. Austrálie Austrálie (16)
 7. Nová Kaledonie Nová Kaledonie (16)
 8. Nový Zéland Nový Zéland (14)
 9. Brazílie Brazílie (5)
 10. Kanada Kanada (5)
 11. Dominika Dominika (5)
 12. Maroko Maroko (4)
 13. Portoriko Portoriko (4)
 14. Švýcarsko Švýcarsko (3)
 15. Německo Německo (2)
 16. Antigua a Barbuda Antigua a Barbuda (1)
 17. Anguilla Anguilla (1)
 18. Grenada Grenada (1)
 19. Maďarsko Maďarsko (1)
 20. Indonésie Indonésie (1)
 21. Monako Monako (1)
 22. Mauretánie Mauretánie (1)
 23. Polsko Polsko (1)
 24. Portugalsko Portugalsko (1)
 25. Rumunsko Rumunsko (1)
 26. Švédsko Švédsko (1)
 27. Tunisko Tunisko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cognet na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cognet. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cognet častějším příjmením a ve kterých zemích je Cognet neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Cognet. To je způsobeno tím, že příjmení Cognet často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cognet prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cognet, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cognet nebo některé z příjmení podobných Cognet vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cognet jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cognet s společným kořenem.

 1. Cognat
 2. Cognets
 3. Coignet
 4. Cugnet
 5. Caignet
 6. Cognata
 7. Cognato
 8. Cognetta
 9. Cognetti
 10. Cogniat
 11. Cognette
 12. Cosnete
 13. Cignetti
 14. Cosmed
 15. Cosnita
 16. Cousinet
 17. Coconete
 18. Couzinet
 19. Cagnetta
 20. Coeugniet
 21. Cagnato
 22. Coconut
 23. Chagnot
 24. Casant
 25. Cassinet
 26. Cesmat
 27. Chesnut
 28. Ciganda
 29. Cosand
 30. Cosandey
 31. Cousinot
 32. Cozmuta
 33. Cusant
 34. Chaignat
 35. Casnati
 36. Cojinto
 37. Cussonnet
 38. Cagnotti
 39. Chesnot
 40. Coquant