Příjmení Cognata

Chcete-li vědět více o příjmení Cognata, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cognata je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cognata.

Příjmení Cognata ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cognata, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cognata určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cognata

Zobrazit mapu příjmení Cognata

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cognataů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cognata, abychom získali přesné informace o všech Cognata, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cognata, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cognata. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cognata naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cognata na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (398)
 2. Itálie Itálie (395)
 3. Francie Francie (85)
 4. Belgie Belgie (23)
 5. Kanada Kanada (20)
 6. Argentina Argentina (7)
 7. Brazílie Brazílie (2)
 8. Německo Německo (2)
 9. Anglie Anglie (2)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 11. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 12. Španělsko Španělsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cognata na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cognata. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cognata častějším příjmením a ve kterých zemích je Cognata neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cognata, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cognata.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cognata mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cognata, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cognat
 2. Cognato
 3. Cognet
 4. Cognets
 5. Cognetta
 6. Cogniat
 7. Cosnita
 8. Cagnato
 9. Cignatta
 10. Casanata
 11. Cognetti
 12. Coignet
 13. Cozmuta
 14. Cugnet
 15. Casnati
 16. Cognette
 17. Cagnetta
 18. Cosnete
 19. Caignet
 20. Casamata
 21. Casanada
 22. Cesmat
 23. Ciganda
 24. Cignetti
 25. Cosand
 26. Chaignat
 27. Ciocinta
 28. Coconete
 29. Cojinto
 30. Choconta
 31. Casonato
 32. Cusinato
 33. Chagnaud
 34. Cuconato
 35. Cagnotti
 36. Cisnado
 37. Coquant
 38. Coconut
 39. Chagnot
 40. Coquand