Příjmení Cognat

Chcete-li vědět více o příjmení Cognat, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cognat je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cognat.

Příjmení Cognat ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cognat, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cognat určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cognat

Zobrazit mapu příjmení Cognat

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cognatů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cognat, abychom získali přesné informace o všech Cognat, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cognat, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cognat. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cognat naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cognat na světě

 1. Francie Francie (260)
 2. Spojené státy Spojené státy (24)
 3. Brazílie Brazílie (5)
 4. Německo Německo (4)
 5. Belgie Belgie (1)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 7. Skotsko Skotsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cognat na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cognat. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cognat častějším příjmením a ve kterých zemích je Cognat neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cognat začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cognat nebo některé z příjmení podobných Cognat vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cognat jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cognat s společným kořenem.

 1. Cognata
 2. Cognato
 3. Cognet
 4. Cogniat
 5. Cognets
 6. Coignet
 7. Cugnet
 8. Cagnato
 9. Caignet
 10. Cesmat
 11. Cognetta
 12. Cognetti
 13. Cosnita
 14. Chaignat
 15. Casnati
 16. Cognette
 17. Cosnete
 18. Coquant
 19. Coconut
 20. Chagnot
 21. Cignatta
 22. Casanata
 23. Casant
 24. Cascant
 25. Cassant
 26. Chasant
 27. Chesnut
 28. Ciganda
 29. Cignetti
 30. Cosand
 31. Cosmed
 32. Cousinet
 33. Cousinot
 34. Cozmuta
 35. Cusant
 36. Coconete
 37. Couzinet
 38. Cojinto
 39. Cagnetta
 40. Coeugniet