Příjmení Cogen

Chcete-li vědět více o příjmení Cogen, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cogen je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cogen.

Příjmení Cogen ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cogen, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cogen určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cogen

Zobrazit mapu příjmení Cogen

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cogenů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cogen, abychom získali přesné informace o všech Cogen, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cogen, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cogen. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cogen naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cogen na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (409)
 2. Francie Francie (137)
 3. Belgie Belgie (119)
 4. Filipíny Filipíny (23)
 5. Kanada Kanada (17)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (4)
 7. Indonésie Indonésie (4)
 8. Singapur Singapur (4)
 9. Itálie Itálie (2)
 10. Brazílie Brazílie (1)
 11. Anglie Anglie (1)
 12. Jamajka Jamajka (1)
 13. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cogen na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cogen. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cogen častějším příjmením a ve kterých zemích je Cogen neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cogen začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Cogen. To je způsobeno tím, že příjmení Cogen často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cogen nebo některé z příjmení podobných Cogen vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cogen jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cogen s společným kořenem.

 1. Cogan
 2. Coghen
 3. Cosen
 4. Coxen
 5. Cagen
 6. Coggen
 7. Cogin
 8. Cagan
 9. Casen
 10. Chsen
 11. Cigan
 12. Cocan
 13. Cocean
 14. Cocon
 15. Coggan
 16. Coggin
 17. Cogney
 18. Cogno
 19. Cohagen
 20. Cojan
 21. Cokin
 22. Coogan
 23. Cosin
 24. Cossen
 25. Cosyn
 26. Coxan
 27. Coxon
 28. Cozan
 29. Cozon
 30. Cygan
 31. Cagon
 32. Cojon
 33. Cosan
 34. Cojeen
 35. Cogoni
 36. Coggon
 37. Cousen
 38. Cuzen
 39. Cacena
 40. Cacin