Příjmení Cogno

Chcete-li vědět více o příjmení Cogno, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cogno je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cogno.

Příjmení Cogno ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cogno, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cogno určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cogno

Zobrazit mapu příjmení Cogno

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cognoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cogno, abychom získali přesné informace o všech Cogno, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cogno, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cogno. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cogno naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cogno na světě

 1. Itálie Itálie (963)
 2. Argentina Argentina (373)
 3. Francie Francie (278)
 4. Brazílie Brazílie (38)
 5. Španělsko Španělsko (9)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (8)
 7. Spojené státy Spojené státy (8)
 8. Austrálie Austrálie (4)
 9. Kanada Kanada (2)
 10. Ekvádor Ekvádor (2)
 11. Izrael Izrael (2)
 12. Indie Indie (2)
 13. Belgie Belgie (1)
 14. Česká republika Česká republika (1)
 15. Anglie Anglie (1)
 16. Filipíny Filipíny (1)
 17. Vietnam Vietnam (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cogno na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cogno. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cogno častějším příjmením a ve kterých zemích je Cogno neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Cogno. To je způsobeno tím, že příjmení Cogno často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cogno mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cogno, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cagno
 2. Cigno
 3. Cugno
 4. Cigna
 5. Cogan
 6. Cogen
 7. Cogney
 8. Coigne
 9. Coigny
 10. Cosano
 11. Cosino
 12. Cosmo
 13. Cosne
 14. Cougny
 15. Cozano
 16. Cugino
 17. Cugny
 18. Cagna
 19. Cocano
 20. Cogoni
 21. Cagni
 22. Coggon
 23. Cogin
 24. Cagan
 25. Cagney
 26. Caguano
 27. Caignou
 28. Casino
 29. Cesne
 30. Chigne
 31. Chocano
 32. Chzn
 33. Cigan
 34. Cisano
 35. Cisna
 36. Cisne
 37. Cocan
 38. Coccino
 39. Cochon
 40. Cocom