Příjmení Coêlho

Chcete-li vědět více o příjmení Coêlho, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coêlho je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coêlho.

Příjmení Coêlho ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coêlho, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coêlho určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coêlho

Zobrazit mapu příjmení Coêlho

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coêlhoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coêlho, abychom získali přesné informace o všech Coêlho, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coêlho, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coêlho. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coêlho naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coêlho na světě

 1. Brazílie Brazílie (141)
 2. Spojené státy Spojené státy (11)
 3. Belgie Belgie (1)
 4. Belize Belize (1)
 5. Francie Francie (1)
 6. Anglie Anglie (1)
 7. Portugalsko Portugalsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coêlho na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coêlho. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coêlho častějším příjmením a ve kterých zemích je Coêlho neobvyklé nebo neexistující příjmení.

 1. Coelho
 2. Coello
 3. Colao
 4. Colio
 5. Collao
 6. Collio
 7. Collo
 8. Colo
 9. Coleo
 10. Coelo
 11. Caillo
 12. Calao
 13. Calha
 14. Calio
 15. Callao
 16. Calleo
 17. Callo
 18. Calo
 19. Cayalo
 20. Celio
 21. Cello
 22. Celo
 23. Chalh
 24. Chalha
 25. Chalhi
 26. Chalo
 27. Chelh
 28. Chelhi
 29. Chelo
 30. Chiello
 31. Chilo
 32. Chulio
 33. Cielo
 34. Cilio
 35. Cillo
 36. Ciullo
 37. Coale
 38. Coalla
 39. Coalle
 40. Coel