Příjmení Codorniz

Chcete-li vědět více o příjmení Codorniz, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codorniz je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codorniz.

Příjmení Codorniz ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codorniz, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codorniz určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codorniz

Zobrazit mapu příjmení Codorniz

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codornizů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codorniz, abychom získali přesné informace o všech Codorniz, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codorniz, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codorniz. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codorniz naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codorniz na světě

 1. Mexiko Mexiko (215)
 2. Spojené státy Spojené státy (100)
 3. Filipíny Filipíny (95)
 4. Brazílie Brazílie (93)
 5. Kanada Kanada (15)
 6. Portugalsko Portugalsko (4)
 7. Kolumbie Kolumbie (1)
 8. Peru Peru (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codorniz na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codorniz. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codorniz častějším příjmením a ve kterých zemích je Codorniz neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codorniz. To je způsobeno tím, že příjmení Codorniz často podstupuje mutace.

 1. Codorniu
 2. Cadorniga
 3. Coderoni
 4. Codermaz
 5. Cadorin
 6. Codrin
 7. Caderno
 8. Cadormiga
 9. Cadrin
 10. Cedrin
 11. Cedrini
 12. Cedronio
 13. Codrean
 14. Codron
 15. Cotrim
 16. Coderman
 17. Coturno
 18. Cedroni
 19. Cotrin
 20. Cadaran
 21. Caderan
 22. Cadierno
 23. Cadrana
 24. Catarain
 25. Caterini
 26. Catrain
 27. Cedran
 28. Cedrian
 29. Cedron
 30. Cedrone
 31. Cedrun
 32. Cidranes
 33. Cidrian
 34. Cidron
 35. Citrin
 36. Codreanu
 37. Codrianu
 38. Coterman
 39. Coteron
 40. Cothern