Příjmení Codrin

Chcete-li vědět více o příjmení Codrin, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codrin je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codrin.

Příjmení Codrin ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codrin, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codrin určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codrin

Zobrazit mapu příjmení Codrin

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codrinů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codrin, abychom získali přesné informace o všech Codrin, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codrin, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codrin. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codrin naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codrin na světě

 1. Rumunsko Rumunsko (252)
 2. Francie Francie (11)
 3. Spojené státy Spojené státy (8)
 4. Kanada Kanada (6)
 5. Rakousko Rakousko (1)
 6. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codrin na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codrin. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codrin častějším příjmením a ve kterých zemích je Codrin neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codrin začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codrin, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codrin.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codrin prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codrin, jak můžeme zjistit.

 1. Cadrin
 2. Cedrin
 3. Codron
 4. Cotrin
 5. Cedran
 6. Cedrian
 7. Cedrini
 8. Cedron
 9. Cedrun
 10. Cidrian
 11. Cidron
 12. Citrin
 13. Codrean
 14. Codrianu
 15. Cotrim
 16. Cotrina
 17. Cotrino
 18. Coudron
 19. Cutrin
 20. Catrin
 21. Cadorin
 22. Cadaran
 23. Caderan
 24. Cadrana
 25. Catrain
 26. Catrina
 27. Catron
 28. Caudron
 29. Cedrone
 30. Chadron
 31. Citrino
 32. Citron
 33. Codorniu
 34. Codreanu
 35. Coteron
 36. Cothran
 37. Cothren
 38. Cothron
 39. Cotrinas
 40. Cotrone