Příjmení Codrianu

Chcete-li vědět více o příjmení Codrianu, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codrianu je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codrianu.

Příjmení Codrianu ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codrianu, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codrianu určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codrianu

Zobrazit mapu příjmení Codrianu

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codrianuů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codrianu, abychom získali přesné informace o všech Codrianu, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codrianu, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codrianu. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codrianu naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codrianu na světě

 1. Rumunsko Rumunsko (253)
 2. Španělsko Španělsko (19)
 3. Moldavsko Moldavsko (16)
 4. Kanada Kanada (5)
 5. Portugalsko Portugalsko (4)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codrianu na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codrianu. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codrianu častějším příjmením a ve kterých zemích je Codrianu neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codrianu. To je způsobeno tím, že příjmení Codrianu často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codrianu, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codrianu.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codrianu prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codrianu, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codrianu nebo některé z příjmení podobných Codrianu vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codrianu jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codrianu s společným kořenem.

 1. Codreanu
 2. Cedrian
 3. Cidrian
 4. Codrean
 5. Codrin
 6. Cadrana
 7. Cadrin
 8. Cedran
 9. Cedrin
 10. Cedrini
 11. Codron
 12. Cotrina
 13. Cotrino
 14. Catrian
 15. Coderman
 16. Cadriene
 17. Cudrano
 18. Cotrin
 19. Cadaran
 20. Caderan
 21. Catrano
 22. Catrina
 23. Cedron
 24. Cedrone
 25. Cedrun
 26. Cidranes
 27. Cidron
 28. Citrano
 29. Citrin
 30. Citrino
 31. Codorniu
 32. Coterman
 33. Cothran
 34. Cotrim
 35. Cotrinas
 36. Cotrone
 37. Coudron
 38. Cutrin
 39. Cutrina
 40. Catryan