Příjmení Codolo

Chcete-li vědět více o příjmení Codolo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codolo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codolo.

Příjmení Codolo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codolo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codolo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codolo

Zobrazit mapu příjmení Codolo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codoloů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codolo, abychom získali přesné informace o všech Codolo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codolo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codolo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codolo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codolo na světě

 1. Itálie Itálie (134)
 2. Brazílie Brazílie (124)
 3. Švýcarsko Švýcarsko (20)
 4. Francie Francie (3)
 5. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codolo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codolo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codolo častějším příjmením a ve kterých zemích je Codolo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codolo. To je způsobeno tím, že příjmení Codolo často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codolo, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codolo.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codolo nebo některé z příjmení podobných Codolo vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codolo jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codolo s společným kořenem.

 1. Codol
 2. Codola
 3. Cadelo
 4. Codal
 5. Codill
 6. Cotelo
 7. Cotoli
 8. Cutolo
 9. Codello
 10. Codel
 11. Codl
 12. Cedola
 13. Caddle
 14. Cadel
 15. Cadell
 16. Cadello
 17. Cadile
 18. Cadillo
 19. Cadle
 20. Cadolle
 21. Catalo
 22. Catol
 23. Cedillo
 24. Cetola
 25. Cidel
 26. Ciotola
 27. Ciotoli
 28. Codella
 29. Cotal
 30. Cotallo
 31. Cotel
 32. Cotela
 33. Cotele
 34. Cotell
 35. Cotillo
 36. Cottle
 37. Cotul
 38. Cowdall
 39. Cowdell
 40. Coyotl