Příjmení Codola

Chcete-li vědět více o příjmení Codola, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codola je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codola.

Příjmení Codola ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codola, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codola určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codola

Zobrazit mapu příjmení Codola

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codolaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codola, abychom získali přesné informace o všech Codola, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codola, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codola. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codola naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codola na světě

 1. Španělsko Španělsko (56)
 2. Spojené státy Spojené státy (11)
 3. Itálie Itálie (6)
 4. Francie Francie (1)
 5. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codola na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codola. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codola častějším příjmením a ve kterých zemích je Codola neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codola. To je způsobeno tím, že příjmení Codola často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codola prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codola, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codola nebo některé z příjmení podobných Codola vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codola jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codola s společným kořenem.

 1. Codol
 2. Codolo
 3. Cedola
 4. Cetola
 5. Ciotola
 6. Codal
 7. Codella
 8. Codill
 9. Cotela
 10. Cotoli
 11. Codelia
 12. Cedula
 13. Codel
 14. Codl
 15. Cedolia
 16. Caddle
 17. Cadel
 18. Cadell
 19. Cadella
 20. Cadelo
 21. Cadile
 22. Cadilla
 23. Cadle
 24. Cadolle
 25. Catala
 26. Catela
 27. Catlla
 28. Catol
 29. Cedella
 30. Cidel
 31. Ciotoli
 32. Citoula
 33. Cotal
 34. Cotel
 35. Cotele
 36. Cotelea
 37. Cotell
 38. Cotella
 39. Cotelo
 40. Cotilla