Příjmení Codel

Chcete-li vědět více o příjmení Codel, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codel je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codel.

Příjmení Codel ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codel, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codel určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codel

Zobrazit mapu příjmení Codel

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codelů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codel, abychom získali přesné informace o všech Codel, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codel, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codel. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codel naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codel na světě

 1. Ekvádor Ekvádor (42)
 2. Spojené státy Spojené státy (29)
 3. Francie Francie (25)
 4. Burkina Faso Burkina Faso (1)
 5. Brazílie Brazílie (1)
 6. Anglie Anglie (1)
 7. Indonésie Indonésie (1)
 8. Peru Peru (1)
 9. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codel na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codel. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codel častějším příjmením a ve kterých zemích je Codel neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codel začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Codel. To je způsobeno tím, že příjmení Codel často podstupuje mutace.

 1. Cadel
 2. Cidel
 3. Codal
 4. Codol
 5. Cotel
 6. Cudel
 7. Codl
 8. Caddel
 9. Cadell
 10. Cadelo
 11. Cadiel
 12. Catel
 13. Caudel
 14. Cediel
 15. Chotel
 16. Codella
 17. Codill
 18. Codola
 19. Cotal
 20. Cotela
 21. Cotele
 22. Cotell
 23. Cotelo
 24. Cotul
 25. Coutel
 26. Cowdell
 27. Cudal
 28. Codelia
 29. Coteli
 30. Codello
 31. Codolo
 32. Cedele
 33. Chadel
 34. Cottel
 35. Caddell
 36. Caddle
 37. Cadella
 38. Cadello
 39. Cadile
 40. Cadle