Příjmení Codington

Chcete-li vědět více o příjmení Codington, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codington je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codington.

Příjmení Codington ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codington, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codington určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codington

Zobrazit mapu příjmení Codington

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codingtonů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codington, abychom získali přesné informace o všech Codington, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codington, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codington. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codington naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codington na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (168)
 2. Anglie Anglie (9)
 3. Izrael Izrael (5)
 4. Albánie Albánie (1)
 5. Brazílie Brazílie (1)
 6. Čína Čína (1)
 7. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codington na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codington. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codington častějším příjmením a ve kterých zemích je Codington neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codington. To je způsobeno tím, že příjmení Codington často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codington, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codington.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codington mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codington, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Codington nebo některé z příjmení podobných Codington vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codington jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codington s společným kořenem.

 1. Coddington
 2. Cottington
 3. Cuddington
 4. Cadengo
 5. Codding
 6. Codinach
 7. Codinachs
 8. Codinas
 9. Codines
 10. Codins
 11. Chattington
 12. Cadenaso
 13. Cotting
 14. Cottingham
 15. Cottingim
 16. Cudinach
 17. Catinguel
 18. Cating
 19. Cotinguiba
 20. Codnich
 21. Cadding
 22. Cadanes
 23. Cadenas
 24. Cadenazzi
 25. Cadens
 26. Catanco
 27. Catinas
 28. Catinca
 29. Chodnicki
 30. Cidoncha
 31. Coddens
 32. Cottengim
 33. Cottens
 34. Cottongim
 35. Cudnik
 36. Cutting
 37. Cetinkaya
 38. Chaithong
 39. Catanghal
 40. Chitongo