Příjmení Coddens

Chcete-li vědět více o příjmení Coddens, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coddens je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coddens.

Příjmení Coddens ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coddens, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coddens určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coddens

Zobrazit mapu příjmení Coddens

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coddensů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coddens, abychom získali přesné informace o všech Coddens, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coddens, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coddens. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coddens naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coddens na světě

 1. Belgie Belgie (248)
 2. Spojené státy Spojené státy (126)
 3. Francie Francie (18)
 4. Kanada Kanada (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coddens na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coddens. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coddens častějším příjmením a ve kterých zemích je Coddens neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coddens začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Coddens. To je způsobeno tím, že příjmení Coddens často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coddens nebo některé z příjmení podobných Coddens vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coddens jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coddens s společným kořenem.

 1. Caddens
 2. Cadens
 3. Choudens
 4. Codding
 5. Codins
 6. Cottens
 7. Coudenc
 8. Cadenas
 9. Codinas
 10. Codines
 11. Cadding
 12. Cadanes
 13. Cadenaso
 14. Cadengo
 15. Cadmus
 16. Catenis
 17. Catnes
 18. Cotting
 19. Cudemos
 20. Codnich
 21. Catanas
 22. Catinas
 23. Chitnis
 24. Coddington
 25. Codinach
 26. Codinachs
 27. Cottengim
 28. Coutance
 29. Coutances
 30. Cudnik
 31. Cutting
 32. Chootong
 33. Cadenasso
 34. Cating
 35. Cuttings
 36. Chodnik
 37. Cadamosti
 38. Cadenazzi
 39. Caithness
 40. Catanco